Doda i Maja Sablewska przed laty blisko ze sobą współpracowały. Niestety, panie nie rozstały się w najlepszych stosunkach. Dzisiaj po dawnym sporze nie ma jednak nawet śladu. Oto co Rabczewska właśnie powiedziała o stylistce.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-dlugo-nie-bylo-jej-po-drodze-z-sablewska-oto-co-teraz-wyznal,nId,23480392
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu








