Sebastian Fabijański od początku mocno zaznaczył swoją obecność w „Tańcu z gwiazdami”. Aktor już w pierwszym odcinku świetnie się zaprezentował i choć nie dostał czterech „10”, to i tak został pochwalony. Jego freestyle w finale także zachwycił jurorów.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-freestyle-fabijanskiego-poruszyl-jurorow-on-sam-ledwo-powstr,nId,23475437
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu








