„Sanatorium miłości” już za nami. Królem Turnusu został Henryk z Gliwic, który w ostatnim czasie chętnie udziela wywiadów. W jednym z nich opowiedział o tym, co go irytuje w sanatoriach i dlaczego o mało nie wyleciał z turnusu.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-henryk-z-sanatorium-o-malo-nie-wylecial-z-osrodka-wszystko-p,nId,23480690
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu








