Nie minął nawet miesiąc, a już takie wieści z domu Golców. Można świętować

0
16

Ledwie zespół Golec uOrkiestra wypuścił najnowszy singiel „Masz jak ja”, a już takie wieści. Utwór, który jest osobistym prezentem Edyty i Łukasza Golców z okazji 25-lecia ich małżeństwa doczekał się 100 tysięcy odsłon na YouTube. Golcowie pokazali, jak świętują. „Wystrzeliło” – napisała z radością żona Golca.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-nie-minal-nawet-miesiac-a-juz-takie-doniesienia-z-domu-golco,nId,23480574
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Zobacz także  Skandal w TVN, widzowie oburzeni. Kolenda-Zaleska musiała się tłumaczyć