Patricia Kazadi od czterech lat jest singielką. Nigdy nie była szczęśliwsza

0
23

Patricia Kazadi rzadko mówi o uczuciach, ale tym razem postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Opowiedziała, dlaczego od lat jest singielką i jak dziś podchodzi do relacji. Jej wyznanie może niektórych zdziwić.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-patricia-kazadi-gorzko-wspomina-swoje-poprzednie-zwiazki-ter,nId,23480930
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Zobacz także  Doda już nie rozpacza po Pachucie. Gwiazda znów zakochana? Ten detal mówi sam za siebie